%40 indirimli
 - 

20 Yaşında Patron Olmak

Erdem Genç
Fiyat
:
13,90 TL (Kdv Dahil)
İndirimli Fiyat
(Kdv Dahil)
:
8,34 TL
%40indirimli
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Türkiye’nin en genç girişimcileri bu kitapta buluştu!

  20 YAŞINDA PATRON OLMAK!

  Üniversiteli Girişimci Adaylarına Başarı Stratejileri

  Gençlere henüz öğrenciyken alternatif bir girişimcilik kariyeri sunan, Türkiye’nin en çok eğlendiren şirketinin başındaki Erdem Genç, henüz yirmili yaşlarda olmasına rağmen kendi başarı öyküsünden yola çıkarak öğrendiği doğruları sıcağı sıcağına okurlarına aktarıyor. Günümüz Türkiye’si şartlarında “Türkiye şartlarında bu işler yapılamaz” diyenlere “asıl böylesine güzel bir ülkede fırsatlar bitmez” diyor. Başarı öyküsünde henüz 25 yaşında nasıl üç şirketin sahibi olduğunu, bunu yaparken de aile, toplum, sosyal sorumluluklar gibi değerlerden de vazgeçilmesi gerekmediğini samimiyetle anlatıyor.

  Önsöz’den (Ömer Nart – Young Ceo Club Başkanı)

  “Bir pop yıldızı, sahne sanatçısı ya da sporcu olmadan ve onların da yaptığı işi yaparak, yani eğlenerek para kazanan tek adam! Tabii ki sevgili dostum ve yol arkadaşım Erdem Genç’ten bahsediyorum. Sıra dışı öyküsüyle Malcolm Gladwell’in deyimiyle gerçek bir Outlier! Gençler için sıra dışı bir rol model!

  Ve her şeyden önce o çılgın ve usanmaz bir seri girişimci!

  Eğlendirerek öğretmek (edutainment) kavramının Türkiye’deki tek temsilcisi!

  Sadece girişimciliğiyle değil yazarlığıyla da göz dolduruyor ve bildiklerini paylaşmaktan çekinmiyor. “20 Yaşında Patron Olmak” kitabı günümüzde girişimciliği sorgulama, anlama ve anlamlandırma adına gençler için bir ilham kaynağı niteliğinde.

  Umutlarımızı yitirdiğimizde küllerimizden yeniden nasıl kendimizi inşa etmemiz gerektiğini çarpıcı bir dille öyküleyerek kitapta anlatmış.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.