- 

4CEO Business Books Seti

4CEO Business Books
Fiyat
:
29,90 TL(Kdv Dahil)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 4CEO Business Books seti
  kısa bir süre için
  4 KİTAP 29,90 TL

  4CEO, mesleklerinde ya da akademik kariyerlerinde en üst düzeye gelmiş ve uzman oldukları konularda kendilerini günümüzün pazar koşullarına uygun olarak bilgi ve deneyimle donatmış, her biri kendi alanında eğitim veya iş deneyimine sahip eğitmen, danışman, uzman, yönetici veya koçlardan oluşmaktadır.

  4CEO BUSINESS BOOKS serisi de 4CEO’nun eğitmen ve danışmanlarının kendi uzman oldukları alanlarda kaleme aldıkları iş kitaplarından oluşmaktadır. 

  SPEK Tanitim.png (154 KB)

  SATIŞ PROFESYONELİ EL KİTABI

  Hakan Okay

  Saha ve Kurumsal Satışta Başarı İçin Yapılması Gerekenler

  Satış işine yeni başlayanlar olduğu kadar, deneyimli satıcıların da zaman içinde unuttukları veya önemsemedikleri ayrıntılardan oluşan bu el kitabı, hatırlatıcı özelliği ile bir rehber niteliğinde olup, kolay okunması için maddeler halinde yazılmıştır.Saha ve kurumsal satışta görev yapan satış profesyonelleri için hazırlanan bu kitap, kurumsal satışta olduğu kadar bireysel satışta da gerekli olan ve yapılması kaçınılmaz iş ve konuları kapsamaktadır.

  Saglik Sektoru Tanitim.png (156 KB)

  SAĞLIK SEKTÖRÜ SATIŞ EL KİTABI

  Selman Yaşaroğulları

  Sektörün Dinamikleri ve Başarı Anahtarları

  Sağlık Sektörü birçok fırsatı içinde barındıran, kendine has özellikleri olan farklı bir sektör. Bu sektörde çalışan ya da bu sektöre dahil olmayı planlayan herkese bir rehber niteliğindeki bu kitap aynı zamanda satış/tanıtım pozisyonunda görev yapanların sağlık çalışanları ile doğru, şeffaf ve profesyonel bir ilişki  kurabilmesinin yollarını da anlatıyor.

  Bu kitapta sektördeki lider firmaların temsilcilerinin “Sağlık sektöründe satış” kavramına yaklaşımları, bir ürünün pazara sunulma yolculuğu ve sektörün geleceğine yönelik tahminler pratik, günlük ama önemli bilgilerle beraber okuyucularla buluşuyor.

  Finans Sigorta Tanitim.png (163 KB)

  FİNANS VE SİGORTA SEKTÖRÜ SATIŞ EL KİTABI

  Devrim Ersöz, Koray Dağdelen

  Sektörde Satış İçin Kritik Başarı Faktörleri

  Finans ve sigorta sektörleri yapıları gereği özel bir müşteri iletişimi ve satış yaklaşımı gerektirir. Çok çeşitli ürün ve hizmetleri barındıran finansal sektörlerde çalışan satıcılar da yetkinlikler açısından güçlü bir profili yansıtmalıdırlar. Bu kitap finansçılara temel sigorta, sigortacılara da temel finans bilgisi sağlarken bu sektörlere özgü satış ilkelerini de uygulamalı örneklerle sunuyor.

  Cagri Merkezi Tanitim.png (153 KB)

  ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİCİSİ EL KİTABI

  Roberto Murat Özdemir

  Verimli Bir Çağrı Merkezi Operasyonu İçin Yapılması Gerekenler

  Çağrı merkezi  strateji, insan kaynakları, teknoloji ve süreç yönetimi bileşenlerinden oluşan, yoğun insan ile teknolojinin entegre olduğu operasyonlardır. Çağrı merkezi operasyonları müşterinizin marka değerini yansıtan en önemli müşteri hizmet kanalı olduğundan, verimli yönetilmesi adına yapılması gereken konuların kapsamlı olarak bilinmesi gerekir.
   
  Çağrı merkezinde görev alan çağrı merkezi profesyonelleri için hazırlanan bu kitap, bir çağrı merkezinde dikkat edilmesi gereken iş ve konuları maddeler halinde size sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.