- 

CERES KAMPANYA SETİ - 3

Kampanya3
Fiyat
:
14,90 TL(Kdv Dahil)
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • CERES KAMPANYA SETİ - 3

  6 Kitap 113 TL

  Sadece 14.90 TL
  Ceres Kampanya3.jpg (525 KB)

  MUTLULUK KULÜBÜ, Müge Çevik
  BAŞARININ VISA'SI, İlhan Ürkmez
  KİTLESEL FONLAMA, Savaş Ünsal
  ADIM ADIM SEN, Esra Teoman
  MİĞFERDEN SAKSI, Mustafa Emin Palaz
  10 YAŞINDA GİRİŞİMCİ OLMAK, Erdem Genç

  MUTLULUK KULÜBÜ, Müge Çevik
  Kişisel Gelişim, 168 Sayfa
  Ne mutsuzluğu yok etmek mümkündür ne de bu sayede mutluluğu yakalamak. Mutluluğu öğrenmek için yapılacak en akıllı iş mutsuzluğa birkaç basamak yukarıdan farklı bir bilinç ile bakmaktır. Bu kitap bu basamakları birlikte çıkmak ve yaşama baktığımız yeri değiştirmek üzere tasarlanmıştır. “Bir derdimiz varsa şükür hayattayız demektir, çünkü kendimize dert edindiklerimizin hepsi bu yaşamın meseleleri. Hayatta olduğu sürece mutluluk peşindedir insan ve yine hayatın içinde bir arayıştır mutluluk. Büyüyen, gelişen, asgari fiziksel ihtiyaçlarını karşılayıp daha fazlasının peşinde olanların konusudur bir bakıma mutluluk. Bu hali ile de keyif çıkartılabilir mutluluk arayışından. Yaşam bir bakiyeler toplamı, artısı eksisinden fazla ise veya artısını daha fazla görünür, hatırlanır, uzatılır kılabilirse insan bütün ustalık bu noktada. Tatsız şeyler illa ki olacak, zıtlıklar kendini her fırsatta gösterecek, bu sayede yaşam renklenecek ve hepimize büyüme fırsatı sunmaya devam edecek.”

  BAŞARININ VISA'SI, İlhan Ürkmez
  Eğitim, 168 Sayfa
  Sizde şimdi, benim yıllar önce yaşadıklarımı yaşıyorsanız,
  • Dünyayı yeniden keşfetmek isteyip de bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız,
  • Üniversite sınavına girecekseniz ve hedefiniz varsa,
  • Hedefinizi nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda bilgilenmeye, cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyuyorsanız,
  • Hayat amaçlarınızı şimdi ve daha sonar gerçekleştirme gücünü kendinizde hissetmek istiyorsanız, Bu kitabı okuyun, derim. Mutlaka okuyun.
   
  Ben bu kitapta anlatılanları hayatıma uygulayarak hedeflerimi gerçekleştirdim. Şimdi mutluyum ve kendisiyle barışık bir insan olarak son derece huzurluyum. Bu güne kadar bir çok okulda yüzlerce öğrenciye bu kitapta yazdıklarımı anlattım. Onlara üniversite  sınavını kazanmanın altın anahtarı olan “Başarının VİSA’sı”nı tanıttım. Bir çok öğrenci benden öğrendikleriyle kendi “Başarı VİSA’sını” oluşturup üniversite sınavında başarılı oldu. Onlar bunu başardılar. Şimdi sıra sizde.

  KİTLESEL FONLAMA, Savaş Ünsal
  Yönetim-İş Geliştirme, 176 Sayfa
  Bu kitabı öncelikle, aklındaki fikrine, projesine inanan, ancak gerekli fona ulaşmakta zorlanan gençlerimize yeni bir yol göstermek amacıyla kaleme aldım.
  Aynı zamanda girişimcilerimize, mevcut işini geliştirmek isteyen işletmecilere de  yepyeni bir bakış açısı sunuyorum.
  Bu sektöre girmek isteyen yatırımcılarımız, ülkemizdeki mevcut Kitlesel Fonlama işleyişi, yeni kanun tasarısı ve yakın zamanda tamamlanmasını beklediğimiz mevzuat konularında aradıkları cevapları bu kitapta bulacakar.
  Ve en önemlisi, bu yeni sistemle önümüze çıkabilecek fırsatlara dikkatinizi çekebilmeyi amaçlıyorum.
  “Tüm dünyada kullanımı hızla artan bu sistemde tek bir finans kaynağına bağlı kalmaksızın işinizi geliştirebilir, ürünleriniz için inovasyon desteği bulabilir, yeni fikirleriniz için yatırımcılar ile bir araya gelebilirsiniz.Bu kitap, Türkiye’de henüz keşfedilmemiş bir yatırım aracını, yatırım arayanlara en doğru ve verimli şekilde aktarıyor. Savaş Ünsal sayesinde ‘’Kitlesel Fonlama’’nın akıllarda yer edeceğine inanıyorum. Kaynak bulma araçları arasında hızla yükselen bu sistem, benim gibi Melek Yatırımcılar için de yeni fikirler ve girişimciler ile buluşmanın önemli bir aracı.”
  Baybars Altuntaş, Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği Başkanı
   
  “Sevgili Savaş Ünsal kitabının kapağında ‘İş yapma yöntemini değiştirecek yeni sistem’ başlığını kullanmış. Kitlesel Fonlama’yı bundan daha doğru bir başlık tanımlayamazdı. Bu fonlama yöntemi sayesinde girişim fikirlerinize kolayca kaynak bulabilecek, farklı yatırımcılarla aynı platformda buluşabileceksiniz.”
  Doç. Dr. Mustafa Ergen, Koç Üniversitesi, Girişimci Kapital yazarı

  ADIM ADIM SEN, Esra Teoman
  Kişisel Gelişim, 224 Sayfa
  Eğer bu kitabı eline alıp kapağını inceledikten sonra sayfalarını çevirdiysen ve şimdi de arka kapağını okuyorsan, bil ki senin için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak! Senin için harekete geçme, değişim ve dönüşüm zamanı gelmiş demektir.
  Yönetici Koçu ve Eğitmen Esra Teoman kendine uzun zamandır sorduğun ama yanıtını bulamadığın soruların cevaplarını nasıl bulabileceğini gösteren bir başucu kitabı hazırladı. Aslında koçluğun temeli olan soru sorarak cevaplara ulaşmayı, kendi kendinin koçu olabilmenin ipuçlarını açıklıyor, Adım Adım Sen. Kitabın en önemli mesajı; gerçeklerden uzaklaşmamak. Yaşadığımız gerçekler, iyi, kötü, neşe, tasa, keder, sevinç, hepsi yaşamımızın içinde varolan duygular. Yaşamda bu duyguların varlığını kabul ederek ilerlemenin yollarını gösteriyor. İniş olacak ki çıkış olsun, gece olacak ki gündüz olsun, sıcak olacak ki soğuk olsun. Dönüşüm, değişim ve gelişim için tüm bunların olması gerektiğini, aslında bildiğimiz ama fark etmediğimiz kavramların ve olguların farkına varmamızı sağlıyor. Yaşamlarımızın lideri olma fırsatını veriyor Esra Teoman. Mevcut şartlarda en iyiyi yakalamayı, olumsuz inançlarımızı dönüştürmeyi, stresle baş etmeyi, özgürlük alanları ve bedel ödemenin ne anlam ifade ettiğini, zihnimizin bilinçaltımızın nasıl çalıştığını öğrenerek ikinci doğum gününü yaşamanın yolu Adım Adım Sen. Son derece yalın, didaktik olmaktan uzak.
  Esra Teoman çıktığı yolculukta yaşadıklarını seninle paylaşıyor. Teoman’ın yaptığı yaşamını sadece sen istersen, nasıl değiştirebileceğini aktarmak, hem de mevcut koşullarda.
  Zor mu?
  İşte yanıtları elinde tutuyorsun.

  MİĞFERDEN SAKSI, Mustafa Emin Palaz
  Yönetim-İş gelşitrime, 184 Sayfa
  İş hayatındaki etiksizliklerden bunalmadınız mı? İşletmenizdeki duygusal tsunamilerde boğulmadınız mı? Anlaşmazlıklarınızda sonu gelmeyen ikna çabalarından yorulmadınız mı? Düzlüğe çıkabilmek için yeterince çabalamadınız mı? Karmaşık anlarda bile kolayca karar alabilmek, aldığınız kararları pratik şekilde yönetebilmek istemez miydiniz? Dünya genelinde hükümet yetkililerinin, askeri yöneticilerin, işletme yöneticilerinin, avukatların ve benzeri karar alıcıların başvurduğu temel prensipler var. Temel çok benzer olduğu için sonuçlar bir tarafa kaybettiriyor, genelde etik ve ahlaki değerler sorgulanmıyor, hatta vahşi. Barışın Kitabı dediğimiz kitaplar bile barışı savaşlardan süzerek önümüze getiriyor. Hayatınızdan memnunsanız bu kitabı sakince bırakın, ama hayatınızda özellikle de profesyonel sürecinizde (işletmenizde, avukatsanız davanızda, pazarlamadaysanız müşterinizle ilişkinizde, herhangi bir yönetsel karar alırken...) bir şeyleri değiştirmeye ihtiyaç duyuyorsanız, kurduğunuz strateji, aldığınız kararlar ve eylemlerinizden işe başlamalısınız! Aynı şeyleri yaparak farklı sonuç alınamayacağını duymuşsunuzdur. 3000 yıldır uygulanan temel savaş stratejilerini baştan ele alalım. Üstelik devşirme bilgiler ya da kopyala-yapıştır metotlar değil; bizzat kültürünüzden dinamiklerle, günlük yaşamın içinden gününüzü ve yarınınızı değiştirmeye davet ediyoruz!

  10 YAŞINDA GİRİŞİMCİ OLMAK, Erdem Genç
  Yönetim-İş gelşitrime, 160 Sayfa
  Erdem Genç’in hem girişimcilik ruhuna hem de girişimlerine hayranlıkla tanıklık etmiş biri olarak, “Çocuklar ve girişimcilik” temelinde bir kitap yazdığından bahsettiğinde hiç şaşırmadım. Dahası, Erdem’in müthiş bir titizlik ile kendi deneyimlerinin ve saptamalarının teknik bir süzgeçten geçirilmesini isteyişini görünce bu kitap projesini ne kadar ciddiye aldığını fark ettim. Bir çırpıda okunacak, hızla akıp gidecek bu eğlenceli kitap, okuyan anne babaların kafalarında çocuk gelişimi ve yetiştirme şekilleri ile ilgili soruların oluşması, bu soruların cevaplarının bulunması, konuya ilgi ve motivasyonun artması alanlarında faydalı olacaktır.
  Psikolog Burak Baduroğlu
  Bakkal bir baba ile ev hanımı bir annenin iki çocuğundan biri. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu. Yani içimizden biri. Ama onu akranlarından ve diğer gençlerden ayıran birçok özelliği var. Erdem Genç, Türkiye’nin en başarılı genç girişimcilerinden.
  Türkiye Gazetesi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.