EMRAH ALTUNTECİM, Türkiye ve yurtdışında ses getirmiş, İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanmış toplam 6 kitabın yazarı, birçok kitabın editörü ve yayın danışmanıdır. Yönetim Danışmanı, Eğitmen ve Koç olarak sayısız projede yer almıştır.

Altuntecim, İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olmuştur. Yüksek lisans çalışmasını Kocaeli Üniversitesi İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır. Endüstri Psikolojisi üzerine Doktora eğitimini gerçekleştirmiştir. İstanbul Üniversitesi Kariyer Geliştirme Merkezi Danışma Kurulu üyesidir. Kültür Üniversitesi ile gerçekleştirilen kurumsal projeler kapsamında iletişim, perakende ve mağaza yöneticiliği, satış teknikleri, kariyer yönetimi ve kişisel gelişim konularında dersler vermiştir.

Bugüne kadar onbinlerce kişiye motivasyon, takım ruhu, başarı, performans, satış, yönetim becerileri ve iletişim gibi konularda seminerler vermiş, atölye çalışmaları gerçekleştirmiş, kişi ve kurumların yaşam stratejisti ve değişim koçu olarak sorumluluk almıştır. Sayısız üniversite ve zirvede moderatör ve ana konuşmacı olarak yer almış, çeşitli şirket kurum ve kuruluşlarda sayısız konferans vermiştir. Ayrıca, onlarca televizyon ve radyo programına konuk olarak katılmış, birçok mecrada iş hayatı ve kişisel gelişim konulu İngilizce ve Türkçe makaleleri yayınlanmıştır.

Dubai, Katar ve İspanya’da uluslararası çapta şirket eğitimleri vermiştir. Ayrıca araştırma, geliştirme, değerlendirme, koçluk, organizasyon, danışmanlık ve eğitim çalışmaları kapsamında birçok ülkede bulunmuştur.

Altuntecim, kişi ve kurumlara koçluk desteği vermiştir. Ayrıca “walking therapy” adını verdiği yürüyerek yapılan koçluk uygulamasını geliştirmiştir. Tecrübeli bir arama kurtarmacı ve bir doğa sporcusu da olan Altuntecim, eşi ile birlikte yaklaşık 1.000 kilometrelik rekor bir mesafe katederek Türkiye’nin yürüyerek yapılan en uzun seyahatini de başarıyla gerçekleştirmiştir. İlgili konuda yayınlanmış eserleri ile birlikte, fotoğraf sergileri ve seminer dizileri gerçekleştirmiştir, yolculuk hakkında bir de belgesel lm bulunmaktadır. Ayrıca “Yürüyen Nefesler” isimli kişi ve kurumlara ilham verici, doğada koçluk ve eğitim konseptli bir projesi de hayata geçmiştir.

Türkiye’de ve yurtdışında birçok kurum ve kuruluş kapsamında performans arttırıcı ve sonuç odaklı eğitimler, serti ka ve seminer programları gerçekleştiren ve çeşitli holdinglerin yönetim ve danışmanlık kadrosunda da görev yapan Altuntecim, uluslararası çapta gerçekleştirdiği eğitim ve danışmanlık çalışmalarını keyif ve heyecanla sürdürmektedir.

Sırala
Görünüm:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.