%40 indirimli
 - 

Engellilerle İletişim

Mehmet Kızıltaş
Fiyat
:
66,00 TL (Kdv Dahil)
İndirimli Fiyat
(Kdv Dahil)
:
39,60 TL
%40indirimli
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • İletişim bir sanattır ve geleceğe doğru uzanan yolculukta toplumun her kesiminin iletişim sanatını öğrenmesi gerekmektedir. Türkiye'de bu işi en iyi bilen, enerjisi ile bizleri büyüleyen İletişim Gurusu Mehmet Kızıltaş'ın, iletişimin bir sanat olduğunu gösteren bu kitabı çalışanlarımızın büyük beğenisini kazandı. Başta İnsan Kaynakları olmak üzere toplumun tüm kesimleri tarafından başucu kitabı olarak mutlaka okunması gerektiğini düşünüyorum. Okullarda müfredata girmesi gereken bir baş yapıt.
  Erhan Özel
  Sabancı Holding, Temsa İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı
   
  Engelin sadece insanların önyargısı ve tutumlarından kaynaklandığını, bireylerin yetersizlikleri ile değil, yeterlilikleri ile her alanda değerlendirilmesinin gerekliliğini, gerçek yaşam öykülerini de ekleyerek veren güzel bir çalışma için yazarı kutluyorum.
  Prof. Ayşegül Ataman
  Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği
  Bölüm Başkanı
   
  Değerli Dostum Mehmet Kızıltaş tüm hayatını ayrımcılık ile mücadeleye, toplumsal bilincin ve duyarlılığın gelişmesine adamıştır. Kızıltaş’ın bu nadide eserinde engelli kişilerin eğitim, istihdam ve sosyal hayat sürecinde yaşadığı sorunları ve çözüm önerilerini okuyuculara çok sade bir dille aktarmış, başarılı engelli kişilerin hikayelerine yer vererek hepimize yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.
  Nigar Evgin
  Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı – Cerebral Palsy
  Türkiye Genel Direktörü
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.