%77 indirimli
 - 

HAFTA SONU SETİ - 2 / 10 KİTAP

Ceres
Fiyat
:
194,00 TL (Kdv Dahil)
İndirimli Fiyat
(Kdv Dahil)
:
44,90 TL
%77indirimli
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • 10 KİTAP

  KARGO DAHİL

  194 TL yerine sadece

  44.90 TL

  Ceres Kampanya6.jpg (458 KB)

  MUTLULUK KULÜBÜ, Müge Çevik
  Kişisel Gelişim, 168 Sayfa
  Ne mutsuzluğu yok etmek mümkündür ne de bu sayede mutluluğu yakalamak. Mutluluğu öğrenmek için yapılacak en akıllı iş mutsuzluğa birkaç basamak yukarıdan farklı bir bilinç ile bakmaktır. Bu kitap bu basamakları birlikte çıkmak ve yaşama baktığımız yeri değiştirmek üzere tasarlanmıştır. “Bir derdimiz varsa şükür hayattayız demektir, çünkü kendimize dert edindiklerimizin hepsi bu yaşamın meseleleri. Hayatta olduğu sürece mutluluk peşindedir insan ve yine hayatın içinde bir arayıştır mutluluk. Büyüyen, gelişen, asgari fiziksel ihtiyaçlarını karşılayıp daha fazlasının peşinde olanların konusudur bir bakıma mutluluk. Bu hali ile de keyif çıkartılabilir mutluluk arayışından. Yaşam bir bakiyeler toplamı, artısı eksisinden fazla ise veya artısını daha fazla görünür, hatırlanır, uzatılır kılabilirse insan bütün ustalık bu noktada. Tatsız şeyler illa ki olacak, zıtlıklar kendini her fırsatta gösterecek, bu sayede yaşam renklenecek ve hepimize büyüme fırsatı sunmaya devam edecek.”

  İDEALİST, Serap Altekin, Selman Yaşaroğulları
  Satış Pazarlama, 240 Sayfa

  Başka Bir Dünya Mümkün
  Bu alışılagelmiş bir satış kitabı değil. Başka bir dünyanın mümkün olduğuna inanarak yola çıkmış iki insanın, bilgi, gözlem ve deneyimlerini birleştirerek kaleme aldığı bir rehber kitap. Başarma inancı, çalışma disiplini, estetik değer ve algı yönetimini sentezleyen, ilkeli ve dürüst bir insan, yapıcı ve başarılı bir satış profesyoneli ve nihayet bir “İdealist” olmanın yollarını anlatan samimi bir rehber. Bu kitap, satışın temel prensiplerini, satış yöntemlerini ve saha deneyimlerini, insanın düşünme ve karar verme süreçleri, satış iletişiminde sosyal etkinin rolü ve tüketici davranışları gibi psikoloji biliminin verileri ile harmanlayarak sunma heyecanıyla karşınızda. Elinizdeki bu kitabı bu konuda yazılmış diğer kitaplardan ayıran temel özellik, Batı’nın analitik yaklaşımını, çözüm ve sonuç odaklı uygulamalarını Doğu’nun bilgeliği ve felsefesiyle, otantik ve holistik yaklaşımıyla birleştirmesi.

  • İnancın başarıya etkisi nedir?

  • İyimserlik, karamsarlık ve öğrenilmiş çaresizlik satış profesyonelini nasıl etkiler?

  • İdeal satış sürecinde disiplinin rolü nedir?

  • Estetik bir satış görüşmesi nasıl olur?

  • Algı yönetimi nedir? Temiz, açık ve sağlıklı bir satış iletişiminde yeri nedir?

  • Neden satın alırız? Karar verme sürecinde bizi neler etkiler?

  MİĞFERDEN SAKSI, Mustafa Emin Palaz
  Yönetim-İş Geliştirme, 184Sayfa

  İş hayatındaki etiksizliklerden bunalmadınız mı?
  İşletmenizdeki duygusal tsunamilerde boğulmadınız mı?
  Anlaşmazlıklarınızda sonu gelmeyen ikna çabalarından yorulmadınız mı?
  Düzlüğe çıkabilmek için yeterince çabalamadınız mı?
  Karmaşık anlarda bile kolayca karar alabilmek, aldığınız kararları pratik şekilde yönetebilmek istemez miydiniz?
  Dünya genelinde hükümet yetkililerinin, askeri yöneticilerin, işletme yöneticilerinin, avukatların ve benzeri karar alıcıların başvurduğu temel prensipler var.
  Temel çok benzer olduğu için sonuçlar bir tarafa kaybettiriyor, genelde etik ve ahlaki değerler sorgulanmıyor, hatta vahşi.
  Barışın Kitabı dediğimiz kitaplar bile barışı savaşlardan süzerek önümüze getiriyor.
  Hayatınızdan memnunsanız bu kitabı sakince bırakın, ama hayatınızda özellikle de profesyonel sürecinizde (işletmenizde, avukatsanız davanızda, pazarlamadaysanız müşterinizle ilişkinizde, herhangi bir yönetsel karar alırken...) bir şeyleri değiştirmeye ihtiyaç duyuyorsanız, kurduğunuz strateji, aldığınız kararlar ve eylemlerinizden işe başlamalısınız!
  Aynı şeyleri yaparak farklı sonuç alınamayacağını duymuşsunuzdur.
  3000 yıldır uygulanan temel savaş stratejilerini baştan ele alalım.
  Üstelik devşirme bilgiler ya da kopyala-yapıştır metotlar değil; bizzat kültürünüzden dinamiklerle, günlük yaşamın içinden gününüzü ve yarınınızı değiştirmeye davet ediyoruz!
  Belki tamamının, belki tek bir sayfasının, belki de tek bir paragrafının siz okurlarına yeni kapılar açabilmesi, ilham ve güç verebilmesi umuduyla….

  BAŞARININ VISA'SI, İlhan Ürkmez
  Eğitim, 168 Sayfa

  • Sizde şimdi, benim yıllar önce yaşadıklarımı yaşıyorsanız,
  • Dünyayı yeniden keşfetmek isteyip de bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız,
  • Üniversite sınavına girecekseniz ve hedefiniz varsa,
  • Hedefinizi nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda bilgilenmeye, cesaretlendirilmeye ihtiyaç duyuyorsanız,
  • Hayat amaçlarınızı şimdi ve daha sonar gerçekleştirme gücünü kendinizde hissetmek istiyorsanız, Bu kitabı okuyun, derim. Mutlaka okuyun.

  Ben bu kitapta anlatılanları hayatıma uygulayarak hedeflerimi gerçekleş- tirdim. Şimdi mutluyum ve kendisiyle barışık bir insan olarak son derece huzurluyum.

   Bu güne kadar bir çok okulda yüzlerce öğrenciye bu kitapta yazdıklarımı anlattım. Onlara üniversite  sınavını kazanmanın altın anahtarı olan “Başarının VİSA’sı”nı tanıttım. Bir çok öğrenci benden öğrendikleriyle kendi “Başarı VİSA’sını” oluşturup üniversite sınavında başarılı oldu.

  Onlar bunu başardılar.

  Şimdi sıra sizde.

  10 YAŞINDA GİRİŞİMCİ OLMAK, Erdem Genç
  Yönetim-İş Geliştirme, 160 Sayfa

  Erdem Genç’in hem girişimcilik ruhuna hem de girişimlerine hayranlıkla tanıklık etmiş biri olarak, “Çocuklar ve girişimcilik” temelinde bir kitap yazdığından bahsettiğinde hiç şaşırmadım. Dahası, Erdem’in müthiş bir titizlik ile kendi deneyimlerinin ve saptamalarının teknik bir süzgeçten geçirilmesini isteyişini görünce bu kitap projesini ne kadar ciddiye aldığını fark ettim. Bir çırpıda okunacak, hızla akıp gidecek bu eğlenceli kitap, okuyan anne babaların kafalarında çocuk gelişimi ve yetiştirme şekilleri ile ilgili soruların oluşması, bu soruların cevaplarının bulunması, konuya ilgi ve motivasyonun artması alanlarında faydalı olacaktır.
  Psikolog Burak Baduroğlu
  Bakkal bir baba ile ev hanımı bir annenin iki çocuğundan biri. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu. Yani içimizden biri. Ama onu akranlarından ve diğer gençlerden ayıran birçok özelliği var. Erdem Genç, Türkiye’nin en başarılı genç girişimcilerinden.
  Türkiye Gazetesi

  KİTLESEL FONLAMA, Savaş Ünsal
  Yönetim-İş Geliştirme, 176 Sayfa
  Bu kitabı öncelikle, aklındaki fikrine, projesine inanan, ancak gerekli fona ulaşmakta zorlanan gençlerimize yeni bir yol göstermek amacıyla kaleme aldım.
  Aynı zamanda girişimcilerimize, mevcut işini geliştirmek isteyen işletmecilere de  yepyeni bir bakış açısı sunuyorum.
  Bu sektöre girmek isteyen yatırımcılarımız, ülkemizdeki mevcut Kitlesel Fonlama işleyişi, yeni kanun tasarısı ve yakın zamanda tamamlanmasını beklediğimiz mevzuat konularında aradıkları cevapları bu kitapta bulacakar.
  Ve en önemlisi, bu yeni sistemle önümüze çıkabilecek fırsatlara dikkatinizi çekebilmeyi amaçlıyorum.
  “Tüm dünyada kullanımı hızla artan bu sistemde tek bir finans kaynağına bağlı kalmaksızın işinizi geliştirebilir, ürünleriniz için inovasyon desteği bulabilir, yeni fikirleriniz için yatırımcılar ile bir araya gelebilirsiniz.Bu kitap, Türkiye’de henüz keşfedilmemiş bir yatırım aracını, yatırım arayanlara en doğru ve verimli şekilde aktarıyor. Savaş Ünsal sayesinde ‘’Kitlesel Fonlama’’nın akıllarda yer edeceğine inanıyorum. Kaynak bulma araçları arasında hızla yükselen bu sistem, benim gibi Melek Yatırımcılar için de yeni fikirler ve girişimciler ile buluşmanın önemli bir aracı.”
  Baybars Altuntaş, Türkiye Melek Yatırımcılar Derneği Başkanı
   
  “Sevgili Savaş Ünsal kitabının kapağında ‘İş yapma yöntemini değiştirecek yeni sistem’ başlığını kullanmış. Kitlesel Fonlama’yı bundan daha doğru bir başlık tanımlayamazdı. Bu fonlama yöntemi sayesinde girişim fikirlerinize kolayca kaynak bulabilecek, farklı yatırımcılarla aynı platformda buluşabileceksiniz.”
  Doç. Dr. Mustafa Ergen, Koç Üniversitesi, Girişimci Kapital yazarı
  ADIM ADIM SEN, Esra Teoman
  Kişisel Gelişim, 224 Sayfa
  Eğer bu kitabı eline alıp kapağını inceledikten sonra sayfalarını çevirdiysen ve şimdi de arka kapağını okuyorsan, bil ki senin için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak! Senin için harekete geçme, değişim ve dönüşüm zamanı gelmiş demektir.
  Yönetici Koçu ve Eğitmen Esra Teoman kendine uzun zamandır sorduğun ama yanıtını bulamadığın soruların cevaplarını nasıl bulabileceğini gösteren bir başucu kitabı hazırladı. Aslında koçluğun temeli olan soru sorarak cevaplara ulaşmayı, kendi kendinin koçu olabilmenin ipuçlarını açıklıyor, Adım Adım Sen. Kitabın en önemli mesajı; gerçeklerden uzaklaşmamak. Yaşadığımız gerçekler, iyi, kötü, neşe, tasa, keder, sevinç, hepsi yaşamımızın içinde varolan duygular. Yaşamda bu duyguların varlığını kabul ederek ilerlemenin yollarını gösteriyor. İniş olacak ki çıkış olsun, gece olacak ki gündüz olsun, sıcak olacak ki soğuk olsun. Dönüşüm, değişim ve gelişim için tüm bunların olması gerektiğini, aslında bildiğimiz ama fark etmediğimiz kavramların ve olguların farkına varmamızı sağlıyor. Yaşamlarımızın lideri olma fırsatını veriyor Esra Teoman. Mevcut şartlarda en iyiyi yakalamayı, olumsuz inançlarımızı dönüştürmeyi, stresle baş etmeyi, özgürlük alanları ve bedel ödemenin ne anlam ifade ettiğini, zihnimizin bilinçaltımızın nasıl çalıştığını öğrenerek ikinci doğum gününü yaşamanın yolu Adım Adım Sen. Son derece yalın, didaktik olmaktan uzak.
  Esra Teoman çıktığı yolculukta yaşadıklarını seninle paylaşıyor. Teoman’ın yaptığı yaşamını sadece sen istersen, nasıl değiştirebileceğini aktarmak, hem de mevcut koşullarda.
  Zor mu?
  İşte yanıtları elinde tutuyorsun.
  FİNANS VE SİGORTA SEKTÖRÜ SATIŞ EL KİTABI, Devrim Ersöz, Koray Dağdelen
  Satış-Pazarlama, 160 Sayfa
  Finans ve sigorta sektörleri yapıları gereği özel bir müşteri iletişimi ve satış yaklaşımı gerektirir. Çok çeşitli ürün ve hizmetleri barındıran finansal sektörlerde çalışan satıcılar da yetkinlikler açısından güçlü bir profili yansıtmalıdırlar. Bu kitap finansçılara temel sigorta, sigortacılara da temel finans bilgisi sağlarken bu sektörlere özgü satış ilkelerini de uygulamalı örneklerle sunuyor.
  SAĞLIK SEKTÖRÜ SATIŞ EL KİTABI, Selman Yaşaroğulları
  Satış-Pazarlama, 112 Sayfa
  Sağlık Sektörü birçok fırsatı içinde barındıran, kendine has özellikleri olan farklı bir sektör. Bu sektörde çalışan ya da bu sektöre dahil olmayı planlayan herkese bir rehber niteliğindeki bu kitap aynı zamanda satış/tanıtım pozisyonunda görev yapanların sağlık çalışanları ile doğru, şeffaf ve profesyonel bir ilişki kurabilmesinin yollarını da anlatıyor. Bu kitapta sektördeki lider firmaların temsilcilerinin “Sağlık sektöründe satış” kavramına yaklaşımları, bir ürünün pazara sunulma yolculuğu ve sektörün geleceğine yönelik tahminler pratik, günlük ama önemli bilgilerle beraber okuyucularla buluşuyor.
  ÇAĞRI MERKEZİ YÖNETİCİSİ EL KİTABI, Roberto Murat Özdemir
  Satış-Pazarlama, 136 Sayfa
  Çağrı merkezi  strateji, insan kaynakları, teknoloji ve süreç yönetimi bileşenlerinden oluşan, yoğun insan ile teknolojinin entegre olduğu operasyonlardır. Çağrı merkezi operasyonları müşterinizin marka değerini yansıtan en önemli müşteri hizmet kanalı olduğundan, verimli yönetilmesi adına yapılması gereken konuların kapsamlı olarak bilinmesi gerekir. Çağrı merkezinde görev alan çağrı merkezi profesyonelleri için hazırlanan bu kitap, bir çağrı merkezinde dikkat edilmesi gereken iş ve konuları maddeler halinde size sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.