%40 indirimli
 - 

Hayatın Direksiyonuna Geç

Kemal İslamoğlu
Fiyat
:
48,00 TL (Kdv Dahil)
İndirimli Fiyat
(Kdv Dahil)
:
28,80 TL
%40indirimli
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • GELİŞTİRİLMİŞ VE EKLENMİŞ YENİ BÖLÜMLERİYLE 5.BASKISINI YAPTI

  Kabul edelim ki dışarıya bakmak, kendimize bakmaktan kolaydır. Bu zorluğa karşın kendimize bakabildiğimiz, kendi gerçeğimizi kabul ettiğimiz, yeteneklerimizi öne çıkarabildiğimiz oranda gelişir, aynı oranda istediğimiz başarıyı yakalarız.

  Öğrendiğimiz ve öğrendiğimizin farkında bile olmadığımız olumsuz döngülerden çıkmak kolay değildir. Kurban rolü oynadığımızın farkında bile olmayız. Bu rol hayatımızı çıkmaza sokar. Gerçek ihtiyaçlarımızın ne olduğunu, içimize nasıl bakmamız gerektiğini, kendimizi nasıl tanıyacağımızı bilemeyiz. Hayatımızın akışını kontrol edemediğimiz, yöneticimizin biz değil dış etkenler olduğunu anlamaya başladımızda “Hayatın Direksiyonu”nu başkalarının eline verdiğimizi anlarız. Köklü bir değişim için farkındalık, cesaret ve motivasyon gereklidir. En önemlisi de bu yola çıkarken bir rehbere, bir yol arkadaşına ihtiyaç duyarız. “Hayatın Direksiyonuna Geç” sizin için mükemmel bir yol arkadaşı ve rehber.

  Yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce profesyonele ve yöneticiye danışman, eğitmen ve koç olarak destek vermiş olan Kemal İslamoğlu’nun deneyimlerini aktardığı bu kitap ile; değişime adım atacak, bu değişimi sürekli kılacak ve bir rehber olarak hayatınıza dahil edeceksiniz.

  ‘HAYATIN DİREKSİYONUNA GEÇ’ sadece bir kitap değil, bir çalışma rehberi aynı zamanda.

   Değişimin ve hedeflere ulaşmanın anahtarı  bu kitabın sayfalarında.

  BİZİMLE YÜRÜMEYE; BAŞARMAYA HAZIRSAN BAŞLAYALIM.
Benzer Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.