%40 indirimli
 - 

İş'in Sırrı

Veysel Donmaz
Fiyat
:
35,00 TL (Kdv Dahil)
İndirimli Fiyat
(Kdv Dahil)
:
21,00 TL
%40indirimli
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Girişimcilik üzerine verdiği eğitimlerle nitelikli girişimciler yetiştirilmesine önemli katkıları olan Odamız Ticaret Sicil Müdürü Veysel DONMAZ’ın yazdığı bu kitap ile; girişimci olmak, işini büyütmek isteyen herkese yardımcı olacağına inanıyorum.

  1. Arif PARMAKSIZ

  NTSO ve GTİAŞ Yönetim Kurulları Başkanı/ TEPAV Yönetim Kurulu Üyesi

   

  Uzun emek ve uğraş verilerek hazırlanan bu kitapta yola çıkmadan yol’un tarifini bulacaksınız. Yapılacak olan girişimde kılavuz olacak bu bilgiler yarınlara daha başarılı girişimlerin ortaya çıkmasına ve karşılaşılacak olan kayıpların azaltılmasını sağlayacaktır.

  Cevahir Asuman YAZMACI

  TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yrd.

   

  Fikrimizi hayata geçirirken, nelerle karşılaşacağımızı bilmemiz çok önemli. Bu kitap iş dünyasına adım atan herkesin başucu kitabı olması gereken bir kılavuz. Bugün olmasa bile yarın aklınızdaki fikri nasıl hayata geçirmeniz gerektiğini gösteren, cesaretinizi kırmayan ama gerekli bilgileri gözünüzün önüne seren, önemli bir yol gösterici. Kolay anlatım dili ile sizi çok daha fazla heyecanlandıracaktır

  Melisa TOKGÖZ MUTLU

  TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yrd. / TİM Yönetim Kurulu Üyesi

   

  Tarih, ezelden beri nitelik ve niceliğin mücadelesine sahne olagelmiştir. Niteliğin galip geldiği her safhada insanlık önemli atılımlar yapmıştır. Sevgili Veysel DONMAZ bu müstesna eserinde “Nitelikli Girişimcilik” kavramı üzerine vurgu yaparak girişimcilik ekosistemine yeni bir perspektif kazandırıyor.

  Cihat ALAGÖZ

  TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkan Yrd.

   

  Yeni bir iş kurmaya karar vermek; tohum ekmeye, fidan dikmeye benzer şefkat ister, sabır ister,sevgi ister, emek ister ,zaman ister , Louis Pasteur ‘ın dediği gibi “Şans yalnızca hazır olan zihinlere güler.” hazır değilseniz fırsatların elini uzattığını göremeyebilirsiniz.

  Sayın Veysel Donmaz ‘ın kaleme almış olduğu İŞ’in SIRRI kitabı ,girişimciliğin tüm adımlarını anlatan güzel bir yol haritası ile bizleri buluşturuyor.

  Fatma AYDOĞDU

  TOBB Kadın Girişimciler Kurul Üyesi

   

  “İş’in Sırrı” kendini tanımak, farklı olanı bulmak ve riskini hesaplayarak sağlam adımlarla ilerlemek isteyen girişimciler için tam bir yol haritası niteliğinde.

  İsmail HAZNEDAR

  2015 JCI Dünya Başkanı/Gain Global Kurucusu ve CEO
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.