%40 indirimli
 - 

Ruhun Yolu

Füsun Rynart
Fiyat
:
28,00 TL (Kdv Dahil)
İndirimli Fiyat
(Kdv Dahil)
:
16,80 TL
%40indirimli
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • “Bende, hayatımı şifalandırabilir miyim?”

  Danışanlarımın sıklıkla sorduğu sorulardan biridir bu. Evet, hepimiz kendi hayatlarımızın şifacısı olabiliriz. İşte bu kitap bunu nasıl yapabileceğinize dair, kendi hayatımdan örneklerle dolu bir şifa yolculuğu... Bu kapağın altında yer alan bilgiler; hayatlarını bereketlendirmek ve gelişmek isteyenlerin gelişimlerine destek olmak, onların arzu ve hedeflerine ulaşma yolculuğunu kolaylaştırmak için yazıldı.

  Bu yolculukta, şahit olduğum her mucizevi olayın tanığı olacak olan sizlere de bir şifa yolu açılacak ve inanıyorum ki siz de kendi hayatlarınızda bu şifa yolundan faydalanacak ve çevrenizi de faydalandıracaksınız. Kendinize, sözlerinize ve umut ettiklerinize inandığınızda gerisinin mucizevi bir şekilde nasıl oluşabildiğine siz de şaşıracaksınız.

  “RUHUN YOLU” sensin. Senin attığın her adım, Yaşamına kattığın her şey, Gerçek kendine ulaşma yolculuğun...

  FÜSUN RYNART, Tony Robbins, Dr. Richard Bandler, Byron Katie, Robin Sharma, Les Brown, Gregg Braden, Dr. Eric Pearl, Doreen Virtue, Diana Cooper, Kyle Gray, Deborah King, Radleigh Valentine gibi dünyaca ünlü ve alanında başarılı eğitmenlerden eğitim almıştır.

  RUHUN YOLU kitabı bu eğitimler ve 1000 kişiyi aşkın bireysel seansların sonuçlarının bir yansıması olarak ortaya çıkmıştır.

  Okuyan herkese şifa katmasını dileriz.

  Ruhun Yolu Tanitim-01.jpg (449 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.